
Професійна плойка Moser TitanCurl, 25мм
- Нет в наличии
- Код: 4444-0050
1 350 ₴
Серія Moser TitanCurl – це сучасний професійний інструмент з приголомшливою німецькою якістю від всесвітньо відомого виробника.
Робоча поверхня плойки Moser TitanCurl має титанове покриття – це міцне і витривале покриття, яке забезпечить чудовий і тривалий результат. Титанове покриття забезпечує максимально тривалий ефект пружних локонів після завивки. Завдяки своїм природним властивостям, титан надає додатковий захист волосся від втрати вологи під час використання плойки.
Новинка оснащена сучасною цифровою системою управління з LCD дисплеєм. Користувачеві доступні 6 температурних режимів в діапазоні від 80 до 210 градусів. Інструмент максимально підходить для роботи, що дозволить використовувати його з будь-яким типом і станом волосся.
З додаткових зручностей модель оснащена якісним термонаконечником, який допоможе Вам у роботі без використання терморукавичок. Також модель оснащена автоматичною системою вимкнення після 60 хвилин використання. Дане рішення допоможе заощадити електроенергію і убезпечити роботу з плойкою.
Варто відзначити, що модель Moser Titan Curl виготовлена у красивому ергономічному корпусі з глянсовим покриттям, стійким до механічних навантажень. Металева підставка допоможе Вам залишати інструмент на будь-якій поверхні без ризику пошкодити її.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Moser |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Терморегулятор | Да |
| Тип | Плойки |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Зажим для фиксации | Да |
| Турмалиновое покрытие | Да |
| Функция ионизации | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Іонізація | Да |
| Виробник | Moser |
| Країна виробника | Німеччина |
| Покриття | Титанове |
| Потужність | 50 Вт |
| Розмір | 25 мм |
| Температура нагріву | До 210°C |
| Тип плойки | Стандартна плойка |
| Цифровий дисплей | Да |
- Цена: 1 350 ₴
