
Плойка конусна Ermila Conissima + Ø25-13мм red, 4437-0040
- В наличии
- Код: 4437-0040
999 ₴
Плойка Ermila Conissima конусна 13-25 мм червона – професійна конусна плойка з оптимальним діаметром для створення ефектних локонів.
Плойка оснащена нагрівальними елементами Ermila 4432-0040 Conissima, які при малому енергоспоживанні (всього 45 Вт), нагрівають робочу поверхню за 30 секунд.
Кераміко – турмаліновим покриття плойки рівномірно нагрівається, забезпечує захист волосся від перегріву.
Турмалін дає ефект іонізації, знімає небажану статику з волосся, роблячи їх більш слухняними, м’якими і блискучими.
Діаметр 13-25 мм – універсальний, підходить для коротких і середньої довжини волосся.
Механічний терморегулятор дозволяє вибрати температуру в діапазоні від 80 ° С до 210 ° С, в залежності від вашого типу волосся.
У комплект конусної плойки Ermila Conissima входить спеціальна термостійка рукавичка.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ermila |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Керамическое покрытие | Да |
| Состояние | Новое |
| Терморегулятор | Да |
| Тип | Плойки |
| Цвет корпуса | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Виробник | Ermila |
| Країна виробника | Німеччина |
| Покриття | Кераміко - турмалінове |
| Потужність | 45 Вт |
| Розмір | 13-25 мм |
| Температура нагріву | До 210°C |
| Тип плойки | Конусна плойка |
- Цена: 999 ₴

