
Плойка Ga.Ma Tourmalin 33 мм
- Нет в наличии
- Код: F21.33TO
820 ₴
+380 (96) 416-98-34
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Плойка GA.MA Tourmalin 33 мм - це зручна класична плойка для завивки кучериків з турмаліновим покриттям. Проста у використанні. Практична і зручна класика для щоденного застосування.
Робоча температура плойки 190 ° C і вона підходить для різних напрямків укладання волосся. З її допомогою можна створити як хвилясту укладку, так і виразні кучері. Волосся залишаються м'якими і блискучими, завдяки турмаліну.
Плойка GA.MA Tourmalin має турмалінове покриття, яке допомагає захистити волосся від негативного впливу температури і робить їх блискучими, м'якими і шовковистим.
Плойка GA.MA Titanium 33 мм оснащена поворотним кабелем довжиною 3 метри та спеціальним анти-опіковим безпечним наконечником, що робить її простою і безпечною у використанні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Gama |
| Тип | Плойки |
| Пользовательские характеристики | |
| Виробник | Ga.Ma |
| Країна виробника | Італія |
| Покриття | Турмалінове |
| Потужність | 25 Вт |
| Розмір | 33 мм |
| Температура нагріву | До 190°C |
| Тип плойки | Стандартна плойка |
- Цена: 820 ₴




