
Плойка BaByliss PRO BAB2474TDE 32 мм
- В наявності
- Код: BAB2474TDE
2 630 ₴
Професійна плойка для завивки волосся BaByliss PRO BAB2474TDE - це нова модель серії Titanium Diamond, яка створена для максимальної сумісності з довгим і дуже довгим волоссям. Завдяки збільшеній на 60% робочої поверхні, працювати з плойкою стало набагато швидше, легше і комфортніше.
Новій серії - нові технології. Модель має нове титанове покриття із вмістом алмазного пилу - Titanium Diamond. Титан, що містить алмазну пудру, значно стійкіший до високої температури, а також більш стійкий до зношування в умовах щоденної роботи з інструментом в салоні. Це дозволив збільшити максимальну температуру до 220 0C, щоб зробити завивку ефективною і більш тривалою, навіть на волоссі, яке важко піддається завивці.
Управління моделі BAB2474TDE - механічне. Терморегулятор дозволяє встановити температуру в діапазоні від 135 до 220 C. Всього в моделі 30 температурних режимів, що дозволяє використовувати її з різним типом волосся – максимальна універсальність.
На корпусі розташована кнопка включення, індикатор і регулятор температури. Того, дизайн моделі максимально ергономічний і зручний при використанні. У новинці реалізована функція автоматичного відключення після 72 хвилин роботи, яка значно збільшує безпеку і термін експлуатації приладу. Так само є вбудована підставка, щоб плойку можна було ставити на будь-яку поверхню, без ризику нашкодити їй. Термоізольований наконечник так само підвищує безпеку використання інструменту. Поворотний м'яка який мережевий кабель буде практично непомітний в експлуатації, а також надасть хорошу ступінь свободи в роботі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss PRO |
| Країна виробник | Франція |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Керамічне покриття | Так |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Плойки |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Затискач для фіксації | Так |
| Турмалінове покриття | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Іонізація | Так |
| Покриття | Титанове |
| Потужність | 30 Вт |
| Розмір | 32 мм |
| Температура нагріву | До 220°C |
| Тип плойки | Стандартна плойка |
- Ціна: 2 630 ₴
