
Плойка BaByliss PRO BAB2470TDE 10 мм
- Нет в наличии
- Код: BAB2470TDE
2 299 ₴
+380 (96) 416-98-34
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
BaByliss PRO BAB2470TDE - найтонша плойка для завивки волосся в лінійці Advanced Curl. Створюйте приголомшливі кучері за допомогою надзвичайно тонкої і довгої професійної плойкою від BaByliss PRO!
Діаметр плойки становить всього 10 мм, що дозволяє створювати на волоссі приголомшливі кучері. При цьому, збільшена до 19 см робоча поверхня плойки дозволить надзвичайно швидко виконати завивку навіть на довгому волоссі. На 60% більше поверхні і нагріву для завивки! А максимальна температура в 220 ° С впорається з завивкою будь-яких, навіть самих неслухняного волосся. Покриття Titanium-Diamond стійке як до механічних, так і хімічних пошкоджень, через що може використовуватися з будь-якими хімічними речовинами і в будь-яких процедурах.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | BaByliss PRO |
| Страна производитель | Франция |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Керамическое покрытие | Да |
| Состояние | Новое |
| Терморегулятор | Да |
| Тип | Плойки |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Зажим для фиксации | Да |
| Максимальная температура нагрева | 220 град. |
| Турмалиновое покрытие | Да |
| Функция ионизации | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Іонізація | Да |
| Виробник | BaByliss PRO |
| Покриття | Титанове |
| Потужність | 30 Вт |
| Розмір | 10 мм |
| Температура нагріву | До 220°C |
| Тип плойки | Стандартна плойка |
- Цена: 2 299 ₴
