
Плойка BaByliss PRO BAB2273TTE 25мм
- Нет в наличии
- Код: BAB2273TTE
2 340 ₴
Серія професійних плойок BaByliss PRO Titanium Tourmaline Curling з електронним управлінням - це приголомшливий професійний інструмент для тих людей, які люблять максимальний комфорт в роботі. Плойка BAB2273TTE, яка входить в цю серію, має низку переваг і технологічних інновацій, що робить її однією з кращих професійних плойок на ринку.
Особливістю моделей є технологія титано-турмалінового покриття робочої частини плойки - щипців. Таке покриття забезпечує швидкий і рівномірний прогрів по всій поверхні, а також щадний вплив на волосся. З одного боку титан володіє неймовірною міцністю і ідеальним ковзанням по волоссю, завдяки чому плойка прослужить у Вас довгі роки. З іншого боку турмалін забезпечує ефективний захист волосся, а також тривалу фіксацію завивки. Природні властивості турмаліну вивільняти негативні іони при нагріванні сприяють захисту волосся від втрати вологи, надаючи йому м'якості і легкого блиску. Така технологічна і сучасна плойка для волосся припаде до смаку навіть найвибагливішим покупцям.
Ще однією перевагою є наявність електронного управління з рідкокристалічним дисплеєм. Модель має 11 температурних режимів в діапазоні від 100 до 200 C°C. Крок регулювання температури становить 10 градусів. Регулювання температури здійснюється спеціальними клавішами розділеними «ребром» для того, щоб виключити випадкове натискання на кнопки і зміну температури під час роботи з інструментом.
Ергономіка щипців, як завжди на висоті - все зроблено в дусі BaByliss PRO. Хороший зажим на всю довжину для зручного використання моделі як на роботі, так і вдома при завивці самій собі. Термоізольований наконечник дозволить безпечно працювати з плойкою, без побоювань отримати опік. Також модель має зручну металеву підставку для безпечного розміщення під час роботи на будь-якій поверхні. Зручна ручка не ковзає в руці, а довгий поворотний шнур забезпечить хорошу ступінь свободи і буде практично непомітний в роботі. Також з міркувань безпеки в моделі реалізована функція автоматичного вимкнення плойки через 60 хвилин після включення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | BaByliss PRO |
| Страна производитель | Франция |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Керамическое покрытие | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Тип | Плойки |
| Цвет корпуса | Черный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Зажим для фиксации | Да |
| Турмалиновое покрытие | Да |
| Функция ионизации | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Виробник | BaByliss PRO |
| Країна виробника | Франція |
| Покриття | Титано - турмалінове |
| Потужність | 30 Вт |
| Розмір | 25 мм |
| Температура нагріву | До 200°C |
| Тип плойки | Стандартна плойка |
| Цифровий дисплей | Да |
- Цена: 2 340 ₴


