
Плойка BaByliss PRO BAB2172TTE 19мм
- В наличии
- Код: BAB2172TTE
1 660 ₴
+380 (96) 416-98-34
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
BaByliss Pro BAB2172TTE - професійна плойка для завивки волосся діаметром 19 мм.
Перша електрична професійна плойка для волосся, з'явилися на світ понад 50 років тому. З тих пір BaByliss Pro безупинно удосконалює свою майстерність у відповідності з новими технологіями. І сьогодні ми в змозі запропонувати професіоналам програмовану плойку з інноваційним покриттям на основі титану і турмаліну трьох різних діаметрів. Система контролю температури Advanced Head Management і надійний механічний терморегулятор дозволяють користуватися апаратом на волоссі будь-якого типу, від найтонших і чутливих до самих густих, забезпечуючи при цьому дбайливе спіклування до волосся.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | BaByliss PRO |
| Страна производитель | Франция |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Керамическое покрытие | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Тип | Плойки |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Зажим для фиксации | Да |
| Турмалиновое покрытие | Да |
| Функция ионизации | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Виробник | BaByliss PRO |
| Країна виробника | Франція |
| Покриття | Титано - турмалінове |
| Потужність | 30 Вт |
| Розмір | 19 мм |
| Температура нагріву | До 200°C |
| Тип плойки | Стандартна плойка |
- Цена: 1 660 ₴



