
Конусна плойка Wahl Super Curl 13-25 мм
- Нет в наличии
- Код: 4437-0470
1 299 ₴
+380 (96) 416-98-34
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Професійна плойка Wahl 4437-0470 Super Curl конічної форми для завивки волосся (діаметр 13-25 мм) з цифровим екраном і регулятором температури від 80 ° до 210 ° С. Стильний біло-золотий корпус в свою чергу яскраво виділяє цю модель на тлі інших.
Температура перемикається дуже легко, при цьому ви бачите температуру на РК-дисплеї. А час нагрівання плойки становить всього 30 секунд.
Керамічне покриття плойки з турмаліном дозволяє домогтися кращого ефекту від її використання - прибирає статичну електрику, що робить волосся ніжними і слухняними, а також надає їм натуральний блиск.
Легка вага - всього 150 грам дозволить працювати плойкою без втоми, а довгий обертовий кабель не буде сковувати рухи.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Wahl |
| Страна производитель | Германия |
| Керамическое покрытие | Да |
| Состояние | Новое |
| Терморегулятор | Да |
| Тип | Плойки |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Турмалиновое покрытие | Да |
| Функция ионизации | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Виробник | Wahl |
| Країна виробника | США |
| Покриття | Кераміко - турмалінове |
| Потужність | 45 Вт |
| Розмір | 13-25 мм |
| Температура нагріву | До 210°C |
| Тип плойки | Конусна плойка |
- Цена: 1 299 ₴

