
Конусна плойка BaByliss PRO 19-32мм
- Нет в наличии
- Код: BAB2281TTE
2 299 ₴
+380 (96) 416-98-34
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Конусна плойка BaByliss PRO 19-32мм - це професійна конусна плойка для завивки волосся! Безупинно вдосконалюючи свою майстерність, BaByliss Pro представляє новий революційний дизайн плойки, що відкриває безмежні креативні можливості створення неповторних локонів.
Інноваційне покриття на основі титану і турмаліну, система Advanced Head Management, точний електронний терморегулятор, зручний індикатор контролю температури і ергономічна ручка дозволяють створювати неймовірні локони на волоссі будь-якого типу, від найтонших і чутливих до самих густих. Дайте вихід вашому творчому потенціалу!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | BaByliss PRO |
| Терморегулятор | Да |
| Тип | Плойки |
| Пользовательские характеристики | |
| Виробник | BaByliss PRO |
| Країна виробника | Франція |
| Покриття | Титано - турмалінове |
| Потужність | 65 Вт |
| Розмір | 19-32 мм |
| Температура нагріву | До 190°C |
| Тип плойки | Конусна плойка |
- Цена: 2 299 ₴


