
Конусна плойка BaByliss PRO 13-25мм
- В наличии
- Код: BAB2280TTE
2 299 ₴
+380 (96) 416-98-34
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Конусна плойка BaByliss PRO 13-25мм - це професійна конусна плойка для завивки волосся! Безупинно вдосконалюючи свою майстерність, BaByliss Pro представляє новий революційний дизайн плойки, що відкриває безмежні креативні можливості створення неповторних локонів.
Інноваційне покриття на основі титану і турмаліну, система Advanced Head Management, точний електронний терморегулятор, зручний індикатор контролю температури і ергономічна ручка дозволяють створювати неймовірні локони на волоссі будь-якого типу, від найтонших і чутливих до самих густих. Дайте вихід вашому творчому потенціалу!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | BaByliss PRO |
| Страна производитель | Франция |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Керамическое покрытие | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Тип | Плойки |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Турмалиновое покрытие | Да |
| Функция ионизации | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Виробник | BaByliss PRO |
| Країна виробника | Франція |
| Покриття | Титано - турмалінове |
| Потужність | 65 Вт |
| Розмір | 13-25 мм |
| Температура нагріву | До 190°C |
| Тип плойки | Конусна плойка |
- Цена: 2 299 ₴


