
Випрямляч Ga.Ma Elegance Digital Argan
- Немає в наявності
- Код: GI0201
1 599 ₴
Випрямляч для волосся GAMA Elegance Digital Argan є новою моделлю серії Argan - випрямлячів GAMA для використання з аргановою олією. Сподобався багатьом праску Elegance тепер у білому кольорі.
Серія випрямлячів GAMA Argan розроблена спеціально для використання з аргановою олією. Використання арганової олії сприяє значному поліпшенню стану здоров'я волосся. Вже після декількох використань волосся почнуть відновлювати свою структуру і здоров'я, стануть міцнішими, еластичніші і придбають блиск. Корисні компоненти арганової олії будуть живити волосся від самих коней до кінчиків, насичуючи вітамінами і мінералами. Комбінуючи застосування олії та прасування, Ви багаторазово посилює вплив олії на волосся, а так само ефективно выпрямляете їх.
Новинка оснащена довгими плаваючими пластинами з турмаліновим покриттям. Розмір пластин становить 25 x 120 мм. Завдяки таким великим пластин, Ви зможете з легкістю вирівнювати навіть самі густі і довге волосся. Завдяки плаваючою системі пластини ідеально прилягають одна до одної, забезпечуючи максимальну зіткнення по всій площі незалежно від товщини пасма і її розподілу по пластинах. Так само плаваючий механізм компенсує зайве тиск на волосся і вбереже їх від можливих пошкоджень.
Турмалінове покриття володіє ідеальним ковзанням, що дозволить з легкістю проводити завивки волосся, не травмуючи їх. Завдяки властивості турмаліну вивільняти негативні іони, з перших дотиків до пластин Ваші волосся будуть захищатися від втрати вологи. Стимулюючи кутикулу до закриття, волосся утримають більшу частину своєї природної вологи, що убереже їх від втрати здоров'я.
Модель оснащена цифровим управлінням з LCD дисплеєм, на якому виводитися обрана температура протягом всього процесу роботи з випрямлячем. Функціонал моделі дозволяє регулювати температуру в межах від 150 до 230 C з кроком 10C. Широкий діапазон температур дозволяє використовувати модель з будь-яким типом волосся.
Додатково, прасочку GI0201 оснащений системою автоматичного відключення через 60 хвилин після включення пристрою. Так само модель має універсальне живлення 110 - 240 В, що дозволяє використовувати випрямляч в будь-якій країні світу.
Арганова масло можна застосовувати до або після укладання: просто додайте кілька крапель на вологе волосся перед сушкою і укладанням. Ви можете використовувати його в якості зволожуючою маски до миття волосся, завдавши його перед миттям і трошки потримавши в теплі, щоб волосся добре ввібрали його в себе. Для усунення ефекту кручення волосся, GAMA рекомендує нанести декілька крапель на сухе волосся після використання випрямлення.
Особливості:
- Тонкий і функціональний дизайн
- Довгі пластини з турмаліновим покриттям
- Розмір пластин 25*120 мм
- Плаваюча система пластин
- Цифровий LCD дисплей
- Регулювання температури 150 - 230 C
- Мережевий шнур 3 метри з обертанням на 360 градусів
- Система автоматичного відключення
- Подвійний вольтаж 110 - 240 В
- Потужність 40 - 46 Вт
- Вага 250 грам
- Довжина корпусу 30 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 45 Вт |
| Виробник | Gama |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Італія |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Випрямлячі |
| Керамічне покриття | Так |
| Стан | Новий |
| Користувацькi характеристики | |
| Потужність | 45 Вт |
| Покриття пластин | Турмалінове |
| Температура нагріву | До 230°C |
| Тип випрямляча | Стандартний випрямляч |
| Країна виробника | Італія |
| Іонізація | Так |
| Цифровий дисплей | Так |
- Ціна: 1 599 ₴

